Налични 6
Кашкавал Рупите краве 250г
Състав: краве мляко, сол, мая и закваска.
3,25 €13,00 € /кг
Доставка: утре 10 – 11 ч.безплатна над 30 €
Описание
Състав: краве мляко, сол, мая и закваска.
| Х |
Свързани продукти
-
-9%Изгодна ценаАйрян Меггле 300мл
0,65 €Original price was: 0,65 €.0,59 €Текущата цена е: 0,59 €.1,97 € /л -
-6%Изгодна ценаКашкавал Саяна краве 400г
5,75 €Original price was: 5,75 €.5,35 €Текущата цена е: 5,35 €.13,38 € /кг -
-18%Изгодна ценаКисело мляко Верея 4.5% 400г
0,92 €Original price was: 0,92 €.0,75 €Текущата цена е: 0,75 €.1,88 € /кг -
-10%Изгодна ценаКисело мляко Верея 2% 400г
0,80 €Original price was: 0,80 €.0,72 €Текущата цена е: 0,72 €.1,80 € /кг



















