Налични 4
Кабаноси Snack It със сирене 120г
Състав: птиче месо, пуешко, свинско месо, сирене, нишесте, сол подправки, ядлива обвивка, соя, мляко, горчица.
2,81 €23,42 € /кг
Доставка: утре 10 – 11 ч.безплатна над 30 €
Описание
Състав: птиче месо, пуешко, свинско месо, сирене, нишесте, сол подправки, ядлива обвивка, соя, мляко, горчица.
Свързани продукти
-
-19%Изгодна ценаКолбас Нашата трапеза камчия 360г
1,84 €Original price was: 1,84 €.1,49 €Текущата цена е: 1,49 €.4,14 € /кг -
-19%Изгодна ценаКолбас Нашата трапеза телешки 360г
1,84 €Original price was: 1,84 €.1,49 €Текущата цена е: 1,49 €.4,14 € /кг -
-19%Изгодна ценаКолбас Нашата трапеза хамбургски 360г
1,84 €Original price was: 1,84 €.1,49 €Текущата цена е: 1,49 €.4,14 € /кг



















